1047x597 03

 

GLAVNA NAGRADA: VIKEND ZA DVOJE U HOTELU TERMAG NA JAHORINI  - Eldin Murtić, Rajlovac

 

Ostale nagrade

KUHALO ZA VODU -  Suzana Mitrić, Gračanica

KUHALO ZA VODU - Ismail Kudić, Cazin

KUHALO ZA VODU - Emina Hodžić, Rajlovac

KUHALO ZA VODU – Adijana Jaganjac – Mehadžić

KUHALO ZA VODU -  Gordana Hadžikademić, Zenica

KUHALO ZA VODU – Suada Beganović, Gračanica

KUHALO ZA VODU – Meho Omeradžić, Bihać

KUHALO ZA VODU – Adis Kavalić, Donji Vakuf

ČAJNIK – Bekira Kukić, Bihać

ČAJNIK -  Amira Bašić, Gračanica

ČAJNIK – Ramo Dizdarević, Bihać

ČAJNIK – Fatima Selimović, Gračanica

ČAJNIK – Irfan Delić, Bihać, 037/312-596

ČAJNIK – Larisa Šabanović, Zenica

ČAJNIK -  Hasan Hadžić, Bihać

APARAT ZA MASAŽU OČIJU – Almir Hamzakadić, Donji Vakuf

MASAŽNO VRUĆE KAMENJE -  Edina Beganović, Cazin

50X POKLON PAKET FRANCK ČAJ

1.            Domagoj Šimić, Bihać

2.            Sanela Šuvalić, Zenica

3.            Esmil Mehić, Gračanica

4.            Alen Delić, Bihać

5.            Elvis Sefić, Cazin

6.            Ismeta Kličić, Cazin

7.            Ramiza Šahović, Hrasno

8.            Zekija Ćatić, Cazin

9.            Aziz Maksumić, Ljubuški

10.          Ana Rimac, Zenica

11.          Adisa Hamidović, Rajlovac

12.          Hamid Arapović, Modriča

13.          Šemsa Nadarević, Cazin

14.          Amra Zulić, Bihać

15.          Melvira Bajraktarević, Rajlovac

16.          Nermina Malić, Cazin

17.          Zana Zolita, Ciglane,

18.          Alma Haznadarević,

19.          Audina Operta , Ciglane

20.          Suada Toromanović, Cazin

21.          Marija Matanović, Ciglane

22.          Smajil Kljajić, Cazin

23.          Rifeta Pjanić, Cazin

24.          Daniel Boto, Ljubuški

25.          Edina Čehić, Ljubuški

26.          Ines Abdagić, Ciglane

27.          Armin Bajrić, Zenica

28.          Envera Hido, Kakanj

29.          Ljiljana Ladan, Donji Vakuf

30.          Tarik Hasanspahić, Rajlovac

31.          Semir Kajtazović, Cazin

32.          Adis Zukić, Ciglane

33.          Safija Sadiković, Rajlovac

34.          Osman Ništović, Hrasno

35.          Adrijana Todorović-Panjeta,Ciglane

36.          Emina Smajić, Hrasno

37.          Mladenka Bratić, Zenica

38.          Luka Gajić, Ciglane

39.          Alma Begović, Donji Vakuf

40.          Fatima Nurikić, Gračanica

41.          Hamid Arapović, Modriča

42.          Almir Mujčić, Donji Vakuf

43.          Izeta Bašić, Hrasno

44.          Elma Idrizović, Ciglane                                                       

45.          Alija Katkić, Donji Vakuf

46.          Sabrina Jušić, Cazin

47.          Safet Omeradžić, Bihać

48.          Zlata Rošić, Cazin

49.          Ismeta Ćurić, Zenica

50.          Hikmed Osmanović, Gračanica

10X FRANCK ŠOLJA ZA ČAJ

1.            Ibrahim Šumar, Cazin

2.            Zijada Alibabić, Bihać

3.            Adnan Beganović, Cazin

4.            Dragan Mrđa, Zenica

5.            Ferida Dajić, Zenica

6.            Ermin Harbaš, Cazin

7.            Sanela Mujić, Gračanica

8.            Mustafa Hukić, Zenica

9.            Mujo Matanović, Ciglane

10.          Velinka Janković, Prnjavor

Selekcija čaja

1.            Hazim Gasal, Donji Vakuf

2.            Armin Memišević, Bihać

3.            Safet Velagić, Donji Vakuf

4.            Semir Mustajbegović, Donji Vakuf

5.            Seada Kurtić, Ciglane

6.            Džejna Bajramović, Zenica

7.            Petar Dujak, Modriča

8.            Stoja Nukić, Zenica

9.            Indira Majetić, Bihać

10.          Edisa Hajrulanović, Cazin

11.          Adisa Dudić, Zenica

12.          Zuhdo Milanović, Donji Vakuf

13.          Mirsad Seferagić, Cazin

14.          Muharem Fazlić, Cazin

15.          Fatima Selimović, Gračanica

16.          Zulejha Smajević, Donji Vakuf

17.          Amra Čorić, Zenica

18.          Goga Zineta, Hrasno

19.          Amel Mešić, Gračanica

20.          Nermina Galić, Bihać

21.          Eniz Imamović, Donji Vakuf

22.          Eldina Biogradlija, Zenica

23.          Saida Zec, Ciglane

24.          Katazović Alma, Cazin

25.          Bašić Amira – Nermin, Gračanica

26.          Smajić Elvir, Donji Vakuf

27.          Dželralić Senija, Cazin

28.          Agić Harun – Amina, Zenica

29.          Osmani Selvira, Donji Vakuf

30.          Beganović Safet, Cazin

31.          Bašagić Zerina, Cazin

32.          Harbaš Asima, Cazin

33.          Boto Daniel, Ljubuški

34.          Lipovača Jasminko, Bihać

35.          Samardžić Samira, Cazin

36.          Avdić Amra, Sarajevo Ciglane

37.          Borić Fetaneta, Donji Vakuf

38.          Saša Đurić, Gračanica

39.          Blažić Dragana, Gračanica

40.          Delić Bahrija, Bihać

41.          Bašić Amira, Gračanica

42.          Balihodžić Amila, Donji Vakuf

43.          Nuhanović Mersa, Bihać

44.          Mahmutspahić Admir, Bihać

45.          Sarajlija Nijaz, Cazin

46.          Emrulović Suzana, Bihać

47.          Delić Bahrija, Bihać

48.          Dževada Jusić, Bihać

49.          Dedić Suljo, Bihać

50.          Samardžić Emina, Cazin

51.          Halilagić Afan, Bihać

52.          Mevlida Čizmić, Cazin

53.          Badić Sulejman, Cazin

54.          Mizić Šefik, Bihać

55.          Mulić Hasnija, Bihać

56.          Zulić Amra, Bihać

57.          Kličić, Nihad, Bihać

58.          Klarić Mira, Bihać

59.          Hamzakadić Almir, Donji Vakuf

60.          Avdić Fatima, Donji Vakuf

61.          Hrnjica Edisa, Bihać

62.          Memagić Sabina, Bihać

63.          Fazlić Selma, Gračanica

64.          Verem Melina, Donji Vakuf

65.          Zulić Nermina, Bihać

66.          Mehmedović Sandra, Bihać

67.          Ajvazić Aldijana, Bihać

68.          Tolić Marinko, Zenica

69.          Turbić Anando, Ljubuški

70.          Dizdarić Senada, Bihać

71.          Dervišević Senada, Bihać

72.          Tevšić Ismet, Bihać

73.          Ćišić Muhamed, Bihać

74.          Alić Adil, Bihać

75.          Okanović Sabahudin, Gračanica

76.          Gutović-Rajlić Branka, Sarajevo Hrasno

77.          Kasum Sead, Donji Vakuf

78.          Bašinamović Alma, Donji Vakuf

79.          Mujadžić Amir, Bihać

80.          Ibrahim Đulović, Bihać

81.          Ajdinović Alma, Rajlovac

82.          Mustafić Amela, Donji Vakuf

83.          Plačo Nurija, Donji Vakuf

84.          Hadžić Besim, Gračanica

85.          Ramulić Mejasa, Bihać

86.          Jakšić Ankica, Bihać

87.          Hrnjica Asim, Bihać

88.          Smoro Almira, Zenica

89.          Gazdić Nada, Prnjavor

90.          Dragica Vukšić, Ljubuški

91.          Pandžić Sabina, Šip

92.          Kozlica Ivana, Bihać

93.          Fiza Mešan, Donji Vakuf

94.          Mehagić Rasima, Cazin

95.          Stupac Ismeta, Bihać

96.          Sanela Redžić,   Bihać

97.          Čedomira Kurteš, Hrasno

98.          Saudena Silić, Cazin

99.          Ferida Žunić, Cazin

100.       Safija Tahirović, Cazin

 


Akustika

Muzičke linije, DVD Playeri, Auto CD i DVD playeri, Fotoaparati , Kamere, Antene, Monitori...

Alati

Bušilice, Brusilice, Šlajferice, Aparati za varenje, Kompresori, Trimeri, Pumpe, Kopačice, Sitni alati

Auto kozmetika

Oprema za auto, Gume, Mirisi, Lanci, Brisači, Ratkape, Cerade, Akumulatori, Sajle, Trokut

Bijela tehnika

Hladnjaci, rashladne vitrine, Ledomati, Pećnice, Bojleri, Perilice, Kamini, Grijalice, Klime, Ventilatori

Igračke

Dječije igračke, Sportska oprema, Školski pribor, Program za plaže, Muzički instrumenti

Mali kućanski aparati

Blenderi, Sokovnici, Mikseri, Sjeckalice, Pegle, Mikrovalne, Kuhala, Pekači, Friteze

Mesnica

Teletina, Junetina, Piletina, Bravetina, Mljeveno, Marinirano

Motori i bicikli

Čoperi, Skuteri, Četverotočkaši, Tricikli, Veliki bicikli, Dječiji bicikli, Skatebordovi, Role, Kacige, Štitnici

Namještaj

Kuhinje, Dnevni boravci, Dječije sobe, Kreveti, Stolovi, Francuski ležajevi, Fotelje, Kauči, Sprave za vježbanje

Odjeća i obuća

Jakne, Majice, Džemperi, Košulje, Hlače, Suknje, Torbe, Kaiševi, Tene, Cipele, Čizme, Skafanderi

Rasvjeta

Lusteri, Visilice, Plafonjere, Lampe, Vanjska rasvjeta, Refletori, Solarna rasvjeta, Sijelice obične, štedne i halogene

Sanitarije

Tuš kabine, Kade, Ormarići, Monoblokovi, Umivaonici, Bidei, Vodokotlići, Sudoperi, Crijeva

Voće i povrće

Svježe, Sušeno, Konzervirano i Smrznuto voće i povrće